Новини компанії
27.08.2018

Планові роботи вул. Гонти 2

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет та кабельного телебачення  по вул. І Гонти2.  Роботи будуть проводитись  28-29 серпня з 10:00 до 17:00.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


14.08.2018

Клієнтам компанії «ТІМ»

Інформуємо Вас, що з 1-го жовтня 2018 року, підвищується абонентська плата за надання послуг з доступу до мережі Інтернет. 
Зміна ціни відбулась через значне підвищення вартості електричної енергії, мінімальної заробітної плати, паливно-мастильних матеріалів та зниження курсу національної валюти, що призвело до здорощення вхідних каналів зв’язку та витратних матеріалів необхідних для обслуговування телекомунікаційної мережі, також відбувся ріст оплати за користування об’єктами інфраструктури (опорами ліній електропередач).
 
Для забезпечення ефективної роботи, компанія «ТІМ» змушена здійснити підвищення місячної абонплати.


24.07.2018

Планові роботи

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет  по вул. Горького, Тищика, Київська, Крамаренка, Міщанка, Залізняка , Європейська, Вел. Фонтанна, Успенська. Роботи будуть проводитись  26 липня  з 00:00 до 06:00.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Новини
Налаштування

Локальна мережа


Підключення до Інтернет

Часті запитання

Інтернет та локальна мережа


Скільки коштує підключення?

В стандартне підключення входить активація та вартість матеріалів, які будуть витрачені для цього. Вартість підключення в багатоповерхових будинках безкоштовна. Вартість підключення в приватному секторі в м.Умань коштуватиме близько 1600 грн.
 

Скільки я буду платити кожного місяця?

Це залежить тільки від пакету, який Ви оберете. Мінімальна вартість тарифного пакету становить 65 грн. До речі, ресурсами мережі Ви користуєтесь безкоштовно.

До першого числа у мене на рахунку був додатній баланс, а після першого - не можу підключитися до Інтернету.

Першого числа кожного місяця (00:01 год.) з Особового рахунку Споживача знімається сума у розмірі обраного тарифного пакету. Після використання пакетних мегабайт, кожний наступний -- оплачується за вартістю перелімітного, згідно розміру, вказаному в тарифному пакеті. Тобто, на перше число поточного місяця у Вас повинен бути баланс більший, ніж вартість пакету. Тобто якщо у Вас пакет "Економ" за 65 грн. , то на перше число повинно бути не менше 65 грн. на депозиті.
 

Що таке IP-адреса і для чого вона потрібна?

Кожна машина в Інтернеті має свою унікальну IP-адресу. Вона складається з чотирьох груп цифр, розділених крапками, наприклад, 195.230.141.3. Кожній IP-адресі ставиться у відповідність ім'я машини, наприклад, deimos.ldc.net, що, можливо, запам'ятовується простіше, ніж набір цифр. Таким чином, IP-адреса є унікальним ідентифікатором комп'ютера в інформаційному просторі Інтернету.


Що таке MAC адреса?

МАС - це унікальний серійний номер, що призначаєтсья кожному мережевому пристрою (мережевій картці, тощо) для його ідентифкації в мережі. MAC адреса мережевих пристроїв визначається в процесі виробництва і є постійною.

Як зробити щоб одночасно працювала локальна мережа і VPN-з`єднання?

Потрібно запустити "Коммандную строку" (в Windows 7 потрібно запускати від імені адміністратора). Знайти її можна в меню "Пуск->Программы-Стандартные" або Пуск->Выполнить->набрати cmd і натиснути Enter і там прописати маршрут:
route add -p 192.168.0.0 mask 255.255.0.0 192.168.xx.1
(xx - номер Вашої мережі. Якщо Ваш ІР 192.168.33.125 то номер мережі - 33). Далі натискаємо кнопку Enter.Перевірка швидкості Інтернет-з’єднання


 
Speedtest.net Mini requires at least version 8 of Flash. Please update your client.
 

Акції