Новини компанії
21.12.2019

Планові роботи

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет та кабельного телебачення 
по вул. Білогрудівська та Магістральна. Роботи будуть проводитись 20 жовтня  з 00:00 до 13:00.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.12.12.2019

Чому змінюється плата за послуги кабельного, цифрового та ІР телебачення?

Телерадіокомпанія “ТІМ” забезпечує клієнтів якісними послугами аналогового, цифрового та IP телебачення. Ми транслюємо понад 150 найпопулярніших українських та закордонних телеканалів. Вартість кабельного телебачення ТОВ “ТРК “ТІМ” значно виграє у ціні порівняно з іншими операторами України.

У зв'язку зі зростанням вартості енергоносіїв та матеріалів, мінімальної заробітної плати та доступу до інфраструктури, компанія “ТІМ” змушена збільшити розміри тарифів.
Також на формування ціни суттєво вплинуло збільшення плати за ретрансляцію українських телеканалів ( «1+1», «ICTV», «Інтер», «Україна», «СТБ» та ін.), що підняли ціни у 2-4 рази. В свою чергу, представники українських медіа обіцяють, що таке істотне подорожчання є останнім і в наступному році вони вийдуть на окупність. Тобто, у 2021 році великого стрибка цін на їхні продукти уже не буде. Для забезпечення ефективної роботи, та збереження у списку популярних телеканалів компанія змушена здійснити підвищення абонетської плати.

У свою чергу “ТІМ” збільшує кількість каналів у відкритому доступі, тепер їх 72 аналогових та 135 цифрових. Відтепер ви можете переглядати ще більше телеканалів у відмінній якості всього за 80 грн на місяць.12.12.2019

Шановні абоненти!

Приносимо вибачення за тимчасові незручності,а саме зниження швидкості Інтернет та якості деяких телевізійних каналів. Проблеми виникли внаслідок аварії у провайдера верхнього рівня, а саме пошкодження магістрального оптичного волокна - 12/12/2019 року. 

Дякуємо за розуміння.

Уточнення: лінію відновлено в 23:30, 12/12/2019 року.Новини
Налаштування

Локальна мережа


Підключення до Інтернет

Часті запитання

Інтернет та локальна мережа


Скільки коштує підключення?

В стандартне підключення входить активація та вартість матеріалів, які будуть витрачені для цього. Вартість підключення в багатоповерхових будинках безкоштовна. Вартість підключення в приватному секторі в м.Умань коштуватиме близько 1600 грн.
 

Скільки я буду платити кожного місяця?

Це залежить тільки від пакету, який Ви оберете. Мінімальна вартість тарифного пакету становить 65 грн. До речі, ресурсами мережі Ви користуєтесь безкоштовно.

До першого числа у мене на рахунку був додатній баланс, а після першого - не можу підключитися до Інтернету.

Першого числа кожного місяця (00:01 год.) з Особового рахунку Споживача знімається сума у розмірі обраного тарифного пакету. Після використання пакетних мегабайт, кожний наступний -- оплачується за вартістю перелімітного, згідно розміру, вказаному в тарифному пакеті. Тобто, на перше число поточного місяця у Вас повинен бути баланс більший, ніж вартість пакету. Тобто якщо у Вас пакет "Економ" за 65 грн. , то на перше число повинно бути не менше 65 грн. на депозиті.
 

Що таке IP-адреса і для чого вона потрібна?

Кожна машина в Інтернеті має свою унікальну IP-адресу. Вона складається з чотирьох груп цифр, розділених крапками, наприклад, 195.230.141.3. Кожній IP-адресі ставиться у відповідність ім'я машини, наприклад, deimos.ldc.net, що, можливо, запам'ятовується простіше, ніж набір цифр. Таким чином, IP-адреса є унікальним ідентифікатором комп'ютера в інформаційному просторі Інтернету.


Що таке MAC адреса?

МАС - це унікальний серійний номер, що призначаєтсья кожному мережевому пристрою (мережевій картці, тощо) для його ідентифкації в мережі. MAC адреса мережевих пристроїв визначається в процесі виробництва і є постійною.

Як зробити щоб одночасно працювала локальна мережа і VPN-з`єднання?

Потрібно запустити "Коммандную строку" (в Windows 7 потрібно запускати від імені адміністратора). Знайти її можна в меню "Пуск->Программы-Стандартные" або Пуск->Выполнить->набрати cmd і натиснути Enter і там прописати маршрут:
route add -p 192.168.0.0 mask 255.255.0.0 192.168.xx.1
(xx - номер Вашої мережі. Якщо Ваш ІР 192.168.33.125 то номер мережі - 33). Далі натискаємо кнопку Enter.Перевірка швидкості Інтернет-з’єднання


 
Speedtest.net Mini requires at least version 8 of Flash. Please update your client.
 

Акції