Налаштування

Локальна мережа


Підключення до Інтернет

Часті запитання

Інтернет та локальна мережа


Скільки коштує підключення?

В стандартне підключення входить активація та вартість матеріалів, які будуть витрачені для цього. Вартість підключення в багатоповерхових будинках безкоштовна. Вартість підключення в приватному секторі в м.Умань коштуватиме близько 1600 грн.
 

Скільки я буду платити кожного місяця?

Це залежить тільки від пакету, який Ви оберете. Мінімальна вартість тарифного пакету становить 65 грн. До речі, ресурсами мережі Ви користуєтесь безкоштовно.

До першого числа у мене на рахунку був додатній баланс, а після першого - не можу підключитися до Інтернету.

Першого числа кожного місяця (00:01 год.) з Особового рахунку Споживача знімається сума у розмірі обраного тарифного пакету. Після використання пакетних мегабайт, кожний наступний -- оплачується за вартістю перелімітного, згідно розміру, вказаному в тарифному пакеті. Тобто, на перше число поточного місяця у Вас повинен бути баланс більший, ніж вартість пакету. Тобто якщо у Вас пакет "Економ" за 65 грн. , то на перше число повинно бути не менше 65 грн. на депозиті.
 

Що таке IP-адреса і для чого вона потрібна?

Кожна машина в Інтернеті має свою унікальну IP-адресу. Вона складається з чотирьох груп цифр, розділених крапками, наприклад, 195.230.141.3. Кожній IP-адресі ставиться у відповідність ім'я машини, наприклад, deimos.ldc.net, що, можливо, запам'ятовується простіше, ніж набір цифр. Таким чином, IP-адреса є унікальним ідентифікатором комп'ютера в інформаційному просторі Інтернету.


Що таке MAC адреса?

МАС - це унікальний серійний номер, що призначаєтсья кожному мережевому пристрою (мережевій картці, тощо) для його ідентифкації в мережі. MAC адреса мережевих пристроїв визначається в процесі виробництва і є постійною.

Як зробити щоб одночасно працювала локальна мережа і VPN-з`єднання?

Потрібно запустити "Коммандную строку" (в Windows 7 потрібно запускати від імені адміністратора). Знайти її можна в меню "Пуск->Программы-Стандартные" або Пуск->Выполнить->набрати cmd і натиснути Enter і там прописати маршрут:
route add -p 192.168.0.0 mask 255.255.0.0 192.168.xx.1
(xx - номер Вашої мережі. Якщо Ваш ІР 192.168.33.125 то номер мережі - 33). Далі натискаємо кнопку Enter.Перевірка швидкості Інтернет-з’єднання


 
Speedtest.net Mini requires at least version 8 of Flash. Please update your client.
 

Акції