Новини компанії
17.07.2019

Планові роботи

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет  по вул. Горького, Тищика, Київська, Крамаренка, Міщанка, Залізняка , Європейська, Вел. Фонтанна, Успенська. Роботи будуть проводитись 19 липня  з 00:00 до 06:00.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


15.07.2019

Планові роботи

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет  по вул. Горького, Тищика, Київська, Крамаренка, Міщанка, Залізняка , Європейська, Вел. Фонтанна, Успенська. Роботи будуть проводитись 17 липня  з 00:00 до 06:00.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


03.07.2019

Планові робити

В зв'язку з проведенням планових робіт по переобладнанню лінії можливе короткочасне обмеження доступу до мережі інтернет  по вул. Горького, Тищика, Київська, Крамаренка, Міщанка, Залізняка , Європейська, Вел. Фонтанна, Успенська. Роботи будуть проводитись 05 липня  з 00:00 до 06:00.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.Новини
Налаштування

Локальна мережа


Підключення до Інтернет

Акції

Підключіть кабельне, цифрове та ІР телебачення на вигідних умовах!

Кабельне телебачення це можливість переглядати понад 140 телеканалів у відмінній якості. Різноманітні спортивні телепередачі, новини та телешоу. У нас в переліку є пізнавальні, музичні та фільмові телеканали.
Підключення безкоштовне, матеріали оплачують окремо.
Підключайтесь та протягом трьох місяців платіть 30 гривень на місяць.
Акція діє для аналогового та цифрового телебачення в населених пунктах: м. Умань.
Акція діє для IP телебачення у всіх населених пунктах з покриттям Інтернету від компанії "ТІМ"

Акції